KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 16229356
nr 1622 9356
Carborundumetsning
Oidentifierad konstnär. Signerad. Bildmått: 53x33 cm, yttermått inklusive ram: 65x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 maj 2024
kl 18:12:55
100 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor